Najczęściej zadawane pytania

Ile u Państwa kosztuje biurko?
Na to pytanie trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż biurka o tych samych rozmiarach występują w kilkunastu systemach meblowych, różniąc się miedzy sobą rodzajem materiału, kolorystyką, grubością płyt, rodzajem "podwozia" jak również ceną. Dla określenia ceny należy sprecyzować pytanie. Cena najtańszego, pozostającego w ofercie firmy, biurka o wymiarach 120x70x74cm (bez szuflad) wynosi netto 197 zł.
Czy dowożą Państwo i montują meble u Klienta bezpłatnie?
Odpowiedź na to pytanie znajdziecie Państwo w Ogólnych warunkach realizacji zamówień dostępnych na stronie internetowej, w siedzibie firmy lub telefonicznie.
Jakie są terminy realizacji zamówień?
Podobnie jak w punkcie 2 odpowiedź znajdą Państwo w Ogólnych warunkach realizacji zamówień bezpośrednio po sprecyzowaniu Waszego zapotrzebowania.
Czy potwierdzają Państwo realizację zamówień?
Tak, każdorazowo, po otrzymaniu pisemnego zamówienia, w ciągu 2 dni otrzymają Państwo "Potwierdzenie Przyjęcia Zamówienia" z określeniem wszystkich warunków jego realizacji (ceny, terminy, gwarancje, warunki płatności itp.).
Czy posiadacie Państwo ekspozycję?
Dbając o maksymalne obniżenie kosztów obsługi, nie obciążamy Państwa kosztem wynajmu lokalu ekspozycyjnego. Jako przedstawiciele fabryk meblowych, które nie prowadzą bezpośredniej sprzedaży klientom docelowym, udostępniliśmy szereg adresów producentów, gdzie na ich stronach internetowych można zapoznać się z przekrojem i dostępnością produktów. Informacje takie w formie katalogowej, otrzymacie również w siedzibie firmy.
Czy oferujecie Państwo usługę polegającą na aranżacji wnętrz; jaki jest jej koszt?
Tak, nasza działalność polega nie tylko na sprzedaży mebli. Oferujemy znacznie szerszy zakres usług, który obejmuje również aranżację wnętrz z wariantowym doborem umeblowania. Opracowania takie powstają zawsze po precyzyjnym określeniu potrzeb Klienta i funkcji poszczególnych pomieszczeń. Więcej informacji na ten temat uzyskacie państwo w p. IV Ogólnych warunków realizacji zamówień.
Jakich gwarancji udzielacie Państwo na Wasze meble?
Większość produktów objęta jest 36 miesięczną gwarancją, lecz są również takie na które udzielamy gwarancji w wymiarze 60 miesięcy.
Czy prowadzicie Państwo sprzedaż dla Klientów indywidualnych?
Tak, prowadzimy również sprzedaż dla Klientów indywidualnych.
Czy prowadzicie Państwo sprzedaż ratalną?
Nie prowadzimy sprzedaży ratalnej; możemy natomiast umożliwić sprzedaż poprzez towarzystwa leasingowe.
Czy umożliwiacie Państwo zapłatę kartą płatniczą?
Nie. Z uwagi na to, że 98% naszych Klientów to Klienci instytucjonalni, utrzymywanie terminalu uważamy za niecelowe.
home home home home home home home home home home home
Rozumiem

Ta strona używa ciasteczek – możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej.